Оглас од претпријатие Објавени: апр. 18 2024 01:01

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР -103М2

ЕУР

Објавени: апр. 18 01:01
Прегледи: 491
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР СО КВАДРАТУРА ОД 103М2 И 10 М2 ПОДРУМ НА 3 КАТ/4 КАТА ,СО 3 СПАЛНИ СОБИ,БАЊА,ГОСТИНСКО ВЦ,ГОЛЕНА ДНЕВНА ,КУЈНА И ДВЕ ТЕРАСИ.ЗГРАДАТА НЕМА ЛИФТ.
ШИФРА.2195
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации