Оглас од претпријатие Објавени: мај 25 2023 11:42

Se iznajmuvaat novi stanovi vo Kisela Voda Rampa 62m2 i 57m2

Објавени: мај 25 11:42
Прегледи: 11
СЕ ИЗНАЈМУВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА /ЧЕШМА ОД МАЈ -2023 ГОД.
-62М2,1 КАТ,СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ
-57М2,1 КАТ ,СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ
-62М2,3 КАТ ,СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ
СТАНОВИТЕ НА 1 КАТ СЕ ЕДЕН ДО ДРУГ .
ЗГРАДАТА ИМА ЛИФТ,ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА .
СТАНОВИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ САМО СО КУЈНА.
ДВА СТАНА ИМААТ ПО ЕДНО ПАРКИНГ МЕСТО.

ШИФРА.2171
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации