Оглас од претпријатие Објавени: јун. 05 2017 03:29

Se izdava trosoben stan vo Centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 05 03:29
Прегледи: 2
sifra.16369 Centar-sproti Ministerstvo za finansii
Se izdava trosoben stan od 70m2 vo Centar na 1/6 kat, so parno i lift. Stanot e renoviran i kompletno namesten.
Cena.300E
Опис на линк

Прима Каза

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница

бул. Климент Охридски бр.66/1/3а

076420777 023231616

https://www.primacasa.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации