Оглас од претпријатие Објавени: јун. 29 2015 01:40

SE IZDAVA 3SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 29 01:40
Прегледи: 9
ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА КАТОЛИЧКАТА ЦРКВА СЕ ИЗДАВА 60М2 3-СОБЕН НАМЕСТЕН СТАН, СО 70М2 ОГРАДЕН ДВОР, СЕ ЗАТОПЛУВА НА ПАНЕЛИ, СЛОБОДЕН ОД 30.06.2015 ГОД. Ш.6926 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации