Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
Вчера 11:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

120 stanovi vo Zelezara i deloven kompleks

1 230 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi 120 stanovi i delovni prostorii vo Zelezara

1 230 ЕУР

Број на соби: 3
20 фев. 09:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Luksuzen stan vo Flat Iron Adora

Број на соби: 3
16 фев. 19:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Kukja Vo Ljuboten

350 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Онлајн
16 фев. 10:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Куќа во Козле

219 000 ЕУР

Број на соби: 9
13 фев. 15:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nedovrshena kuka

150 000 ЕУР

Број на соби: 6
Онлајн
13 фев. 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stara kuka vo Crnice/Centar2

90 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн
11 фев. 13:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во Драчево

108 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 200
10 фев. 08:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ

400 000 ЕУР

Број на соби: 5
08 фев. 13:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicen deloven prostor vo Debar Maalo

2 275 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
07 фев. 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar plostad lux stan 200m2

Број на соби: 5
Површина: 200
06 фев. 22:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ПРОДАВАМ СТАН ДУПЛЕКС 147м2 и 31м2 паркинг + вежбална 110м2

1 150 ЕУР

Број на соби: > 10
05 фев. 14:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo eliten kompleks Sv. Jovan Zlokukjani

270 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Онлајн
05 фев. 10:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Radisani

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
04 фев. 19:33 Станови  ·  Тетово

Strog Centar Izdavam / prodavam deloven prostor

1 ЕУР

Број на соби: > 10
01 фев. 12:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Luxury Apartment in Verina

Број на соби: 5
29 јан. 13:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Еkskluziven stan vo Centar od 243m2

1 600 ЕУР

Број на соби: 5
28 јан. 12:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

39 000 ЕУР

Број на соби: 1
26 јан. 12:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava kukja 220m2 vo Butel 1

275 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 јан. 10:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Kuka vo strog centar vo Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
Онлајн
15 јан. 16:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8
06 јан. 21:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

315 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
05 јан. 17:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Crnice edinacna kuka so dvor

200 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 јан. 14:05 Станови  ·  Кавадарци

Novi eko-premium stanovi vo zavrsna faza

840 ЕУР

Број на соби: 7
23 дек. 12:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Nova Kukja vo Crnice

420 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
21 дек. 09:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kukja vo Przino 588m2

175 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Онлајн
18 дек. 13:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven prostor na 50 Divizija

3 000 ЕУР

Број на соби: 6
14 дек. 14:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kukja od 498m2 so dvorno mesto od 529m2 Vodno

690 000 ЕУР

Број на соби: 6
Онлајн
10 дек. 13:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NASELBA ILINDEN SE PRODAVA KUKJA 200m2__600m2 DVOR

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
Онлајн

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации