Оглас од претпријатие Објавени: авг. 31 2023 08:20

Kamelija stan 35m2,na bul.Turisticka,h.Flamengo

ЕУР

ЕУР
Објавени: авг. 31 08:20
Прегледи: 22
Kamelija-Se prodava stan vo Ohrid so povrsina od 35m2,na 5 kat bez lift,poseduva dve prostorii,terasa,toalet…Stanot se naogja na bulevar Turisticka vednas kaj hotel Flamengo
Mnogu malku koristen so obezbeden parking..
Poveke Informacii na tel
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации