Оглас од претпријатие Објавени: окт. 28 2023 09:55

NOVOGRADBA VO CENTAR NA OHRID 38 M2

ЕУР

Објавени: окт. 28 09:55
Прегледи: 51
Stanot se naoga na 5 minuti peshki od Centarot na Ohrid. Ima dnvna so kujna i terpezarija,spalna,banja i terasa.
Se naoga na prizemje. Orientacija istocna.
Vseliv mesec mart 2024.
Ova e posleden stan. Pobrzajte.
Nadvorwshna garaza 6000 evra.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации