Оглас од претпријатие Објавени: мар. 26 2023 10:18

SE PRODAVA STAN VO KOMPLEKS KOSMOS 113 M2

ЕУР

Објавени: мар. 26 10:18
Прегледи: 38
Stanot se naoga vo Kompleks Kosmos, na 5 kat, so pogled na Vardar. Stanot e 113 m2 i ima dnevnaso kujna i terpezarija,balkon 3 spalni, 2 kupatila .
Odlicen za semejno ziveenje. Orientacija,severo-zapad.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации