Оглас од претпријатие Објавени: авг. 03 2021 11:24

Stan vo Centar naselba Prolet 55m2 so edna spalna renoviran

ЕУР

Објавени: авг. 03 11:24
Прегледи: 17
Се продава стан во Центар-Населба Пролет спроти кафаната Калабалак 55м2 со две тераси на 2 кат без лифт со парно,има 1 спална соба.
-Реновиран
Шифра 22825

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili na nasta web strana www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации