Оглас од претпријатие Објавени: дек. 04 2023 02:16

Stan vo Hipodrom 60m2 so 2 spalni renoviran

ЕУР

Објавени: дек. 04 02:16
Прегледи: 114
Се продава стан во Хиподром во близина на трговскиот 60м2 со тераса на 5/5 кат без лифт и парно,2 спални соби.
-ориентација ј/и
-останува кујна и клима
-реновиран
Шифра 24569
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации