Оглас од претпријатие Објавени: дек. 24 2018 02:27

Karpos 1 renoviran stan 100m2 na prizemje

Објавени: дек. 24 02:27
Прегледи: 12
14905...Agencija Partenon prodava stan vo karpos 1 vo blizina na policijata na prizemje so povrsina od 100m2. Stanot e podelen na dva dvosoben i trosoben ima dve dnevni, dve kujni tri spalni dve kupatila...kompletno e renoviran vo odlicna sostojba e...idealen e i za deloven ordinacii, kancelarii i sl...i za dve familii funkcionalen....cena po viduvanje...poveke informacii na 071/257-405 Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na promet so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na promet so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации