Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго

Денес 10:35
Линк
, ,

Se izdava stan od 73m2 na Leninova

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 11:37
Линк
, ,

Se izdava stan vo Centar

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30

Денес 11:49 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo strog centar

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:48 ,

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:46
Линк
Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B180 disel

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:44 , ,

Se izdava namesten stan vo Debar Maalo

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:44 ,

VW Touareg

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:43 , ,

SE IZDAVA PRAZEN RENOVIRAN STAN VO MICURIN

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 11:42 , ,

Se izdava luksuzen stan na Vodno

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:38 ,

Peugeot 407 2.0 hdi

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:37 , ,

Se izdava stan vo Centar

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 11:37 , ,

BMW 520d F10

16 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток