Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 10:12
Линк
Станови  ·  Битола

Стан кај Педагошки факултет

35 000 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 15:10 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava dukjan vo centar na selo Creshevo - Skopsko

1 МКД

Денес 15:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 7 2017 - DSG - Virtual Cockpit - 1.6tdi

17 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:10 Мопеди (под 50cc)  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa Sprint

2 900 ЕУР

Денес 15:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID BUL K RACIN 90M2

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 15:10 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Центар

Audi A5 2.0/213ks

12 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

KAPISHTEC 73M2 NOV

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 15:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

KAPISHTEC N FRONT 97

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 15:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo kompleks Panoramika Vodno

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar Debar Maalo od 65m2

Број на соби: 3
Денес 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID HOTEL BRISTOL 90M2

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 15:05
Линк
Станови  ·  Штип

Ehkluziven kompletno renoviran i namesten stan

119 990 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID MR DZEK 92M2

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 15:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR DO SOBRANIE NA RM 130m2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Денес 15:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Струга

VW Volkswagen Polo

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR GRADSKI ZID BUL K RACIN 82M2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:00 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

15 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 15:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 96m2 vo Centar Soboren hram

Број на соби: 3,5
Денес 14:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Ресен

VW SHARAN 2.0 TDI 103 kw 140KS 2011

13 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 76m2 vo strog Centar ul Makedonija

Број на соби: 3,5
Денес 14:58 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Ресен

MERCEDES B180 CDI 7G + R 2012

10 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Стан во Карпош 3

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID NAD KRASH GARSONIERA 26M2

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ТАФТАЛИЏЕ

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 14:56 Станови  ·  Струга

Banese me qira / Стан под ќирија

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 14:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR D MALO B AMBASADA 61M2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Велес

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ОРЕШАНИ

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 14:51 Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Karoq Ambition (+ dodatna oprema) 1.6 TDI

24 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА СТАН ВО ПАРК (ЦЕНТАР)

300 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 14:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar trosoben stan kaj Cveten Pazar 65m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:49 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Куманово

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2008 GOD

6 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:49 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Велес

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Велес

Citroen DS3 1.6i-TNG-SPORT-2013g

5 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 74m2 pozadi Univerzalna Sala

155 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации