Оглас од претпријатие Објавени: јун. 05 2017 02:28

Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo

ЕУР

Објавени: јун. 05 02:28
Прегледи: 2
sifra.16564 Debar Malo
Dvosoben stan od 42 m2, na 2/3 kat, so parno i lift.
Stanot e kompletno namesten
Cena.200E
Опис на линк

Прима Каза

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница

бул. Климент Охридски бр.66/1/3а

076420777 023231616

https://www.primacasa.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации