Оглас од претпријатие Објавени: фев. 25 2015 02:41

Cetvorosoben stan vo Kapistec

ЕУР

Објавени: фев. 25 02:41
Прегледи: 21
ВО КАПИШТЕЦ ВО БЛИЗИНА НА ЗАВОДОТ ЗА ВРАБОТУВАЊЕ СЕ ПРОДАВА 4-СОБЕН СТАН, 98М2 + 6М2 ТЕРАСА, СО ДВА ТОАЛЕТА, НА 6/13 КАТ, СО ПАРНО, ОРИЕНТИРАН З/С, Ш.4840 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации