Оглас од претпријатие Објавени: јул. 19 2024 07:19

Stan od 148m2 kaj Univerzalna sala

Објавени: јул. 19 07:19
Прегледи: 202
шифра: 25891

Се продава 148м2 трособен стан со голема тераса кај Универзална сала во Центар.
Располага со две спални соби, две купатила, пространа дневна соба, трпезарија и кујна кои се дел од терасата.
Терасата е во прекрасен застаклен дел со под од пророден травертин, опкружен со зеленило.
Во станот се вградени високо квалитетни матерјали:
-паркет од златен храст, купатила со италијански плочки и санитарија Roca. Се продава со вградени плакари и комплетно опремена кујна од полно дрво.
Станот е во зграда од 2006 година, на високо приземје.

вклучено:
-3 клима уреди
-заштитна мрежа на сите врати и прозори
-паркет широк (златен храст)
во кујна и трпезарија травертин плочки
-трпезариска маса
Во купатилата:
-Roca санитарија, Maraci плочки и италјанкса галантерија.
-15 крила плакари (SDI)
-кујна од полно дрво (италијанска)
-централно парно греење
*под плочата на целиот стан стиропор за звучна и топлотна изолација

Контакт тел:071/236-797
Опис на линк

ASTORIA NEDVIZNOSTI

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       
Посети ја страната на нашата продавница

Ул “Аминта трети„ бр 65

+38923110-566071/244-331071/333-336

http://www.realestate.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации