Оглас од претпријатие Објавени: јан. 24 2024 10:02

Kuka vo strog centar vo Tetovo

ЕУР

Објавени: јан. 24 10:02
Прегледи: 39
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo strog Centar vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+2+Pk
▪️ Plac: 140m2
▪️ Dvorno mesto: 80m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 253m2
_______________
Cena:
➧250.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации