Оглас од претпријатие Објавени: фев. 03 2024 02:37

Se prodava stan vo gradba vo Tetovo

ЕУР

Објавени: фев. 03 02:37
Прегледи: 86
┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan vo izgradba so lokacija na Industriska vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 7 i ima 78m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija i kujna.
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 2
▪️ Balkon x 1
▪️ Utiliti (shpajz)
▪️ Garazha x 20m2
_______________

◆ Cena: - 1200€/m2
◆ Cena na 20m2 garazha: 6000€
_______________

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +389 70381888
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации