Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan so Centar so garaza

550 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 29 ноем. 10:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата

Dukan od 120m2 na prizemje na prometna lokacija 600 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
TROSOBEN LUKSUZEN STAN SIMPO KARPOSH 1 -
Najevtin stan vo Madzari 46 000 ЕУР
Се издава модерно наместен комплетно оремен трособен стан позади Рамстор. Со сопствена гаража и 23м2 тераса.Сателитска, клима уред во секоја соба, камин, централно парно.
Ев. број 13055
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата
DVOSOBEN stan AERODROM so DVOR 58m2 62 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA 120M2 VO KISELA VODA 300 ЕУР
Kuka vo Dracevo na mirna lokacija 85 000 ЕУР
Cetvorosoben stan vo Ilinden 51 000 ЕУР
Кон почеток