Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan kaj Nova Zeleznicka

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 29 ноем. 13:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1640 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KOZLE 230 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 1 400 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:P-26112
Се издава двособен стан кај Нова Железничка кај Ред Кафе ,50м2,на 3 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:230евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]

ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1640 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KISLEA VODA 370 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO MICURIN 300 ЕУР
Кон почеток