Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO VLAE

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 29 ноем. 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:E-111317
Се издава двособен стан во Влае ,54м2,на 2 кат со ел. греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:250евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO CENTAR 250 EUR
DVOSOBEN STAN VO RASADNIK 48 000 EUR
SE IZDAVA PREKRASEN STAN NA VODNO 550 EUR
POVEKJE NOVI STANOVI VO HROM 870 EUR
Кон почеток