Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 01 јул. 12:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата

NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 300 ЕУР
NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
BARAKA SO DOGRADBA VO TRNODOL 135 000 ЕУР
TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE OD 89 M2 -
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава одличен стан за канцеларии во Дебар Маало кај Броз кафе со површина од 62 м2, на 4-ти спрат со лифт во нова градба.

Станот располага со 3 простории, комплетно опремена кујна и купатило, централно парно, клима, оптички интернет и 2 паркинг места во гаража.

Цена: 350 еур месечно
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590 075276444

Viber:
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

507 Огласи во продавницата
DVOSOBEN STAN 59M2 VO NOVO LISICE 52 000 ЕУР
KOMFOREN RENOVIRAN STAN OD 97M2 VO AERODROM 85 000 ЕУР
NOVI STANOVI VO AERODROM 1 100 ЕУР
SE IZDAVA EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN VO CENTAR 1 000 ЕУР
Кон почеток