Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA

320 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 24 септ. 12:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: E-110763
Се издава трособен стан кај Универзална Сала, 70m2, на 3 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Станот е комплетно опремен.
Цена:320евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 230 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 1 300 EUR
TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 61 200 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO MICURIN 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации