Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 13 фев. 12:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1640 Огласи во продавницата

LUKS GARSONJERA VO KISELA VODA 200 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 150 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN 87m2 VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: E-111380
Се издава трособен стан во Дебар Маало кај Фитнес Хаус, 67m2, на 3 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби. Станот е комплетно опремен.
Цена:400 евра + месечни трошоци. Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1640 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICHE 270 ЕУР
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 600 ЕУР
Кон почеток