Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva namesten 3 kreveten stan vo Centar

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 21 авг. 15:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
2 SOBEN STAN VO KISELA VODA 39 000 ЕУР
Se prodava stan vo Aerodrom - Kapitol Mall 59 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA NOVO NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
DUKAN SO MAGACIN VO TAFTALIDZE 1 69 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан во Центар, во близина на "Зоил".

Површина 48 м2
Дневна соба, кујна, спална, тераса и бања
Кат 5 со лифт
Комплетно наместен - со 3 единечни кревети
Реновиран
Централно парно

Цена 230 Евра

Шифра Д121
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN 45M2 VO AERODROM 150 ЕУР
Kuka na Plasticarska ulica 150 000 ЕУР
Se iznajmuva namesten stan kaj Avstriska Ambasada 650 ЕУР
Se iznajmuva namesten stan vo Debar Maalo Leninova 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации