Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

330 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Билјана Алексоска Вчера 02:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Издавам стан под кирија во строг Центар на Скопје, позади полициската станица Беко ( во зградата на Беко пасошко).Станот е 60м2,1 дневна соба, 1 сполна соба,1 француска тераса и 1 затворена тераса уредена како зона за кафе и цигари.Станот е со површина 60м2,на 3-ти кат, има лифт,централно градстко греење,клима, паркинг. Целосно е реновиран, нова кујна со машина за садови, вградена плотна,рерна... нови внатрешни врати...
Билјана Алексоска
076/298 329
Кон почеток