Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CENTAR KAJ MVR 70m2

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: HomeArt Real Estate 14 јан. 09:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата

STAN VO KARPOS 2 OD 70m2 450 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Karpos 2 200 ЕУР
STAN 40m2 TAFTALIDZE 1 NASTEL 230 ЕУР
STAN VO CENTAR UNIVERZALNA 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра А11483

Стан во Центар со површина од 70м2. Комплетно опремен со една спална соба, една детска соба.

Контакт 02/6152-187
075/292-541
[email protected]
www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. HomeArt - многу повеќе од агенција!!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата
078 244 198
https://www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
075292541
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата
Novogradba vo opstina Karpos 52m2 na kej na Vardar 55 000 ЕУР
KANCELARISKI PROSTOR KARPOS 60m2 250 ЕУР
STAN VO KARPOS 1 250 ЕУР
STAN NA VODNO 70m2 400 ЕУР
Кон почеток