Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO DEBAR MAALO 39M2

299 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: HomeArt Real Estate 14 јан. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата

ODLICEN APARTMAN 210m2 VERINA 1 600 ЕУР
STAN VO DEBAR MAALO OD 52m2 300 ЕУР
STAN VO KARPOS 3 62m2 350 ЕУР
STAN VO AERODROM OD 70m2 270 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Шифра А11232

Стан во Дебар Маало во близина на Кино Карпош 39м2. Комплетно опремен со една спална соба.

Контакт 02/6152-187
075/292-541
[email protected]
www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. HomeArt - многу повеќе од агенција!!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата
078 244 198
https://www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
075292541
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

244 Огласи во продавницата
STAN 56m2 VO TAFTALIDZE 1 270 ЕУР
STAN VO DEBAR MAALO OD 52m2 300 ЕУР
Се продава одличен мал стан во Киселаа Вода 42 000 ЕУР
PREKRASEN STAN VO LEPTOKARIJA 300 ЕУР
Кон почеток