Оглас од претпријатие Објавени: септ. 09 2021 01:26

Novo opremen moderen stan vo Karpos 2

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 09 01:26
Прегледи: 1
SILVER City Partner agencija izdava NOVO OPREMEN MODEREN STAN VO KARPOSH 2 - MIDA. Stanot se naogja vo nova zgrada, kompletno opremen so nov mebel i raspolaga so:
- dnevna soba
- kujna
- spalna soba
- kupatilo
- balkon
- gradsko parno
- sloboden parking pred zgradata
cena: 330 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации