Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prekrasen stan vo Nastel Taftalidze 1

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Robert 02 окт. 17:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Robert

Robert

925 Огласи во продавницата

Trosoben stan vo Kapistec 270 ЕУР
Se izdava dvosoben stan na ul. 50 Divizija -Centar 250 ЕУР
Kaj Shampionce prekrasna garsonjera 150 ЕУР
SE IZDAVA PREKRASNA GARSONJERA DO BROZ KAFE 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra 975
Stanot e so posebna spalna, na 9 ti kat so lift i so centralno parno.Kompletno opremen!
Kontakt 070 317 369
Leaflet
Robert

Robert

925 Огласи во продавницата
Kompleks MI-DA prekrasen stan 350 ЕУР
Vo Taftalidze vo zgradata na Nastel 0 ЕУР
Extra stan dvosoben so top cena 0 ЕУР
Se izdava dvosoben stan vo Karpos 3 165 ЕУР
Кон почеток