Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM PRAZEN STAN VO KISELA VODA NOVAGRADBA ITNO

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: NEW HOUSE REAL ESTATE 28 јан. 11:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: KISELA VODA
Површина: 45 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
SE IZDAVA STAN BLIZU STARA CESMA VO KISELA VODA VO PONOVA GRADBA PO EXTRA CENA NENAMESTEN IMA DNEVNA SOBA, SPALNA SOBA,KUJNA SO KUJNSKI ELEMENTI I KUPATILO
Нема посетени огласи
Кон почеток