Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AERODROM I NOVO LISICE-IZNAJMUVANJE

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА 04 дек. 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
28465-AERODROM-95m2 stan,pozadi Capitol Mall,3 soben na 3 kat so lift,ima edna terasa i dva toaleta,kompletno namesten,cena-230 evra mesecno

28464-AERODROM-52m2 stan,pozadi Voen bazen,2 soben na 1 kat so lift i so parno,kompletno namesten,stanot poseduva i podzemna garaza,cena-300 evra mesecno

28432-NOVO LISICE-68m2 stan,sproti noviot Tinex,3 soben na 3 kat so lift i so parno,kompletno namesten,cena-230 evra mesecno

28422-AERODROM-50m2 stan,zgrada na Elena Luka,2 soben na 1 kat so lift i so parno,stanot e kompletno namesten,poseduva i garaza,cena-300 evra mesecno


24506-NOVO LISICE-95m2 stan,sproti EVN,4 soben so parno,kompletno renoviran,ima 7m2 terasa i dva toaleta,4m2 podrum,kompletno namesten,cena-330 evra
Kontaktirajte ne na: 3082-515
mob:078/404-900, 078/404-909

FOTOGRAFII ZA NEDVIZNOSTITE POGLEDNETE NA NASATA WEB STRANA www.floks.com.mk ILI KONTAKTIRAJTE NE DA VI ISPRATIME NA MAIL

ZA POOPSIRNA PONUDA KLIKNETE DESNO VO PRODAVNICATA NA AGENCIJA "FLOKS"
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Посетете ја нашата продавница
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Прикажи на мапата
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515,078404909,078404900
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

90 Огласи во продавницата
KUKA VO NASELBA LISICE 62 000 ЕУР
ULTRA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN VO CENTAR -
4 SOBEN STAN KOMPLET NAMESTEN VO KOZLE -
NOV 2-SOBEN STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA, TAFTALIDZE 1 -
Кон почеток