Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA ITNO POBARUVA STANOVI ZA IZNAJMUVANJE

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: MyNewHome-PropertySkopje 10 фев. 09:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Agencija za posreduvanje so nedvizen imot "MyNewHome-RealEstate"
-ITNO IMA POTREBA OD LUKSUZNO NAMESTENI STANOVI ZA NAJAVENI KLIENTI OD STRANSTVO.
-STANOVITE DA SE SO KVADRATURA od 60-90(prednost so dve,tri spalni),
-na slednite lokacii-Karpos(1,2,3),Taftalidze 1-2,Centar,
VE MOLAM VASITE PONUDI DA NI GI ISPRATITE NA SLEDNIOT E MAIL:
E-mail ADRESA
[email protected]

kontakt tel.
078/218-306
077/861-205
MyNewHome-PropertySkopje
MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко. Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
Посетете ја нашата продавница
ул. Лондонска bb Прикажи на мапата
078218306
MyNewHome-PropertySkopje
078218306,077861205
MyNewHome-PropertySkopje

MyNewHome-PropertySkopje

221 Огласи во продавницата
VODNO RENT SALE LUXURY 90m2 APARTMENT -
Idealen 38m2 Stan Faza Gradba Kisela Voda -
Dvosoben 40m2 Stan na Prizemje so Dvor-Novo Lisice 10 000 МКД
Novi Stanovi 45m2 48m2 Vednas Vselivi CRNICE -
Кон почеток