Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVEN APARTMAN SO POGLED NA GRADOT 165 m2

650 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 20 дек. 14:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1318 Огласи во продавницата

OPREMEN STAN  48m2 KISELA VODA 2 KAT 48 000 EUR
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 2 200 EUR
SE IZDAVA KOMPLET UREDEN STAN 118M2 UNIVERZALNA 450 EUR
STAN 93M2 PODRUM 6M2 SOPSTVEN PARKING KAPISTEC 108 000 EUR
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZNAJMUVA EKSKLUZIVEN APARTAN VO NASELBA PRZINO .
APARTMANOT E POZICIONIRAN NA 2 KAT.
CELOSNO E MODERNO UREDEN, GOLEM BALKON 21 M2.
SOPSTVENO PARNO GREENJE ,PODNO PARNO,
SOLAREN SISTEM ZA TOPLA VODA,
NA RASPOLAGANJE PARKING MESTO I GARAZA
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1318 Огласи во продавницата
Trosoben renoviran stan Ilindenska 63 000 EUR
SE IZNAJMUVA MAGACIN SO DELOVEN/KACELARII PINTIJA 2 000 EUR
DVOSOBEN STAN VO KARPOS 4 SO SPALNA 49 M2 36 000 EUR
STAN OD 47m2 KOZLE PRIZEMJE SO SOPSTVEN DVOR 58 000 EUR
Кон почеток