Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Luksuzen stan vo Mida Kompleks

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 13 септ. 14:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Odlicen stan za deloven prostor vo Centar 300 EUR
Izdavame stan vo Aerodrom 0 MKD
Stan od 133m2 na dve nivoa vo kompleks Makedonija 0 MKD
NOV TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24964

Агенција Асторија издава преубав стан во Карпош 2- МиДа Комплекс,со површина од 125м2. Располага со 3 спални соби,пространа дневна соба со кујна и тераса со преубав поглед. Станот е на 6ти кат,со лифт,во нова зграда. Централно греење и едно паркинг место. Цена 1.200 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336

Code no. 24964

Agency Astoria rents a very nice apartment in Karpos 2- MiDa Complex, with an area of 125m2. It has 3 bedrooms, a spacious living room with kitchen and a terrace with a beautiful view. The apartment is on the 6th floor, with an elevator, in a new building. Central heating and one parking space. Price 1.200 euros + monthly expenses.

Contact tel.
071 / 333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Top stan vo Debar Maalo so 1 spalna 0 MKD
Top stan vo Centar 130m2 3 spalni 0 MKD
LUX Apartment on Vodno with 3 bedrooms 0 MKD
Nov moderen stan vo Aerodrom 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации