Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

LUKSUZNO OPREMEN STAN UL. MAKEDONIJA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 септ. 12:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

Stan vo Debar Maalo TOP CENA 0 МКД
Deloven prostor vo Centar vo Korner 94 m2 0 МКД
STAN SO DVOR NOVOGRADVA VO NAS 11 OKTOMVRI 0 МКД
Nov stan za deloven prostor vo Centar 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:24653
Модерно опремен стан на ул„Македонија“, покрај најдобрите барови и ресторани и зад Министерството за финансии, се наоѓа локацијата на станот.Станот има една спална , дневна, кујна и трпезарија. Кујната е опремена со комплетен прибор. Балконот гледа кон паркингот. Паркингот е приватен и им припаѓа на жителите на зградата.
Големина: 55м2со лифт климатизација/ладење и греење,сателитска,интернет. Цена:400 еур
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
Stan vo Karpos 3 so 3 spalni 0 МКД
KOMPLEKS MIDA MODEREN NOV STAN 50m2 0 МКД
LUKSUZEN STAN NA VODNOO 300m2 SO DVOR 120m2 0 МКД
ODLICEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 0 МКД
Кон почеток