Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN SO 3 SPALNI NA VODNO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 12 окт. 10:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2984 Огласи во продавницата

Iznajmuvame prazen stan vo Debar Maalo 0 МКД
DVOSOBEN STAN VO CENTAR 0 МКД
Se izdava kuka kaj Klinicki Centar 0 МКД
SE IZDAVA STANCE NA LENINOVA 50M2 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Shifra 23184
Se izdava luksuzen stan so nov mebel na Vodno nad Ramstor , 90 m2 , so 3 spalni sobi , 2 kupatila +toalet.Stanot e na 3 ti kat so lift vo zgradata i parking mesto pret zgrada.

Tel..071/244-331.
ASTORIA NEDVIZNOSTI

Code 23184
Luxurious apartment for rent with brand new furniture on Vodno with area of 90 m2 , 3 bedrooms , 2 bathrooms+toilet.The apartement is on 3th floor with elevator in the building and parking place infront of the building.

Tel.071/244-331
ASTORIA REAL ESTATE
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2984 Огласи во продавницата
Se izdava kuka kaj Klinicki Centar 0 МКД
KUKA VO SRCETO NA VODNO SO DVOR OD 1800m2 0 МКД
Dukan vo Novo Lisice od 40m2 0 МКД
DELOVEN PROSTOR DUKAN 3.000m2 ZA KAZINO 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации