Оглас од претпријатие Објавени: јан. 26 2022 02:57

Nova garsonjera vo Karpos 1

Објавени: јан. 26 02:57
Прегледи: 1192
Agencija Casa iznajmuva nova garsonjera vo Karpos 1 35m2 ( kaj kafe Ruzvelt ) kompletno novo opremena. cena po dogovor. kontakt: 070 317 751 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации