Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzen namesten stan vo Centar kaj MVR

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Dom Lux 15 септ. 14:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ID. 28042

Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar kaj MVR so povrsina od 75m2 na 1vi kat so 2 spalni sobi, dnevna so trpezarija, kujna, gostinski toalet, kupatilo, balkon, podzemna garaza,sopstveno greenje.

Cena: 450 EUR
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Посетете ја нашата продавница
Partizanski odredi 15/2-6 Прикажи на мапата
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux

Dom Lux

1508 Огласи во продавницата
Se izdavaat namesteni i prazni stanovi vo Centar 200 ЕУР
Izdavame atraktiven nov stan vo N Lisice 300 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar 210 ЕУР
Namesteni kancelarii vo Centar 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации