Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava odlicen kat od kuka vo Kozle

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 септ. 11:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

Se izdava luxuzna kuka 330m2 vo Butel 2 0 МКД
PREKRASEN STAN OD 120m2 NA VODNO 0 МКД
DELOVEN PROSTOR 3kata po 160m2 480m2 DEBAR MAALO 0 МКД
KUPUVAME BARAKA vo TAFTALIDZE-1 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24690
Се изнајмува комплетно наместен и убав кат од куќа на мирна локација во Козле. Катот е 110м2 и се состои од голема дневна соба со кујна и прекрасна тераса со убав поглед на Водно, 2 спални соби и 2 купатила. Има двор 200m2 со скара за зедничко користење.
Обезбеден паркинг простор.
Цена 550 Евра/месечно.
Тел: 071/271-271
Асторија недвижности

Code 24690
Completely furnished nice apartment for rent on quiet street in Kozle. The apartment is 110m2 and it has a large living room with kitchen and terrace with nice view on Vodno mountain, 2 bedrooms and 2 bathrooms. Nice backyard 200m2 with barbecue for mutual usage by the tenants and the owner.
Gated parking place.
Price 550 Eur/month.
Tel: 071/271-271
Astoria real estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
LUXUZEN APARTMAN VO CRNICE 0 МКД
Luxurious NEW house for RENT Bardovci 0 МКД
Stan na visoko prizemje so 2 spalni 0 МКД
Odlicen prazen stan vo Centar so edna spalna 0 МКД
Кон почеток