Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Taftalidze 1

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: НЕДВИЖНОСТИ 05 септ. 10:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен број 2846
Комплетно убаво наместен. Има лифт. Паркинг пред зградата.
Информации на: 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Stan od 71m2 vo Kisela Voda 0 EUR
STAN VO VLAE NOVAGRADBA 0 EUR
SE IZDAVA TRI SPALNI OPREMEN KAPISHTEC 0 MKD
Se izdava namesten trosoben stan vo Debar Maalo 340 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации