Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Izdavanje stanovi | Izdavanje stanovi Bitola, izdavanje stanovi Kumanovo, izdavanje stanovi Ohrid, izdavanje stanovi Prilep достапни на Пазар3

Izdavanje stanovi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на изнајмување на Вашиот стан во Македонија. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен стан со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за станови на Пазар3!
За полесно пребарување низ сајтот на Пазар3 искористете некои од овие клучни зборови: izdavanje stanovi strumica, iznajmuvanje stanovi ohrid, iznajmuvanje stanovi vo bitola, baram stan pod kirija.
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешно изнајмување на Вашиот стан. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

19 апр. 20:34
Линк
Станови  ·  Прилеп

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 3
Вчера 18:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj Short stay*

Број на соби: 1

Вчера 18:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj Short stay*

Број на соби: 1
21 апр. 21:09 Станови  ·  Гостивар

Se iznajmuva stan, od denes vednas vselliv!

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 апр. 12:53 Станови  ·  Кавадарци

Se izdava stan strog centar na Kavadarci 150 e

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
19 апр. 20:34 Станови  ·  Прилеп

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 3
17 апр. 23:28 Станови  ·  Струмица

Се издава гарсоњера

Број на соби: 2,5
17 апр. 17:47
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMENA GARSONJERA

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
17 апр. 08:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 апр. 19:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva prekrasen namesten stan

Број на соби: 3
16 апр. 19:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

se izdava namesten stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
16 апр. 15:01 Станови  ·  Струмица

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3
13 апр. 08:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov namesten stan

Број на соби: 3
12 апр. 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
12 апр. 15:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Skopje

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
11 апр. 14:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov stan so dve spalni

Број на соби: 3
11 апр. 08:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj kaj nova Zeleznicka stanica

Број на соби: 2
09 апр. 05:17 Станови  ·  Струмица

Се издава стан во Стеумица Карпош

Број на соби: 2
08 апр. 23:10 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

Број на соби: 5
04 апр. 04:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE izdava stan vo Kisela Voda kaj stara rampa

Број на соби: 2,5
04 апр. 04:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE izdava stan vo Kisela Voda kaj stara rampa

Број на соби: 2,5
02 апр. 14:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov moderen stan vo Centar

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
02 апр. 12:03 Станови  ·  Струмица

Se izdava kompletno opremen stan

Број на соби: 5
31 мар. 22:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се изнајмува стан во Ново Лисиче

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
29 мар. 09:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Апартмани во Центар - Дебар Маало - Со Паркинг

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
28 мар. 21:07 Станови  ·  Кочани

Sobi studio apartmani

Број на соби: > 10
28 мар. 11:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава луксузно наместен стан

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 мар. 16:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Илинден

SE IZDAVA

300 МКД / месечно

Број на соби: 3
26 мар. 12:47 Станови  ·  Куманово

se iznajmuva stan vo Kumanovo

Број на соби: 3
21 мар. 12:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava renoviran stan na plostad/ul Makedonija

Број на соби: 3
21 мар. 09:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО АЕРОДРОМ

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
21 мар. 07:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda 53m2

Број на соби: 2
17 мар. 16:50 Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КЛАНИЦА

Број на соби: 3
15 мар. 20:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 мар. 13:57 Станови  ·  Куманово

Baram namesten stan pod kirija

Број на соби: 2
06 мар. 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
05 мар. 19:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava ednosoben stan

Број на соби: 2
06 мар. 09:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Изнајмувам стан

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 фев. 18:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartman strog centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
23 фев. 15:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Гарсоњера во Дебар Маало * Cutest studio in Debar Maalo -

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
20 фев. 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuva 42m2 stan vo Micurin

Број на соби: 2
19 фев. 13:29 Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН

Број на соби: 2
17 фев. 12:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАЛИКРАТИЈА

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Изнајмување на станови во Скопје и цела Македонија на Пазар3


Iznajmuvanje stanovi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на издавање на Вашиот стан. Независно дали издавате stan pod kirija kumanovo, stan pod kirija tetovo, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот клиент. Огласете ги Вашите станови со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков стан. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните клиенти: stan pod kirija, izdavanje stanovi, izdavanje stanovi kumanovo, iznajmuvanje stanovi vo bitola и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешно изнајмување на Вашиот стан во Центар, Кисела Вода, vo Karpos, stan vo Skopje и тн.


Пребарувај станови за издавање на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време. Почнувајќи од зборови како "namesten stan vo centar, stanovi pod kirija, izdava stan, iznajmuvanje na stanovi, наместен стан во Скопје" и тн


Правила за огласување na stanovi vo Makedonija


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се издава, да имаат соодветен опис што се издава и информации за истиот стан, да бидат точни и коректни дали тој е ,, стан во Карпош, garsonjera vo Kumanovo, стан во Кисела вода, дали е vo strog centar, дали е za kratok престој.
Без разлика дали продавате или издавате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да издавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации