Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA 3 SOBEN KOMFOREN STAN KARPOS DO SIMPO

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 05 апр. 18:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

CETIRISOBEN STAN 112 M2 BLIZU UNIVERZALNA 120 000 ЕУР
NOVA KUKA POZADI UNIVERZALNA 260 M2 299 000 ЕУР
VASIOT SON NOV EKO DOM ZASTEDI ENERGIJA 0 ЕУР
KOMFOREN 3-SOBEN STAN KOMPLEKS KTK-KAPISTEC 87 M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZNAJMUVA TROSOBEN RENOVIRAN I KOMPLET OPREMEN STAN VO KARPOS 1, VO NEPOSREDNA BLIZINA NA SIMPO I DRAMSKI TEATAR.
STANOT E POZICIONIRAN NA 2 KAT, SOPSTVENO PARNO GREENJE NA STRUJA !!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
CENTAR UNIVERZALNA TROSOBEN 2000 GOD GRADBA 1 061 ЕУР
CETIRISOBEN NOV BLIZU CITY MALL 83m2 0 ЕУР
TROSOBEN STAN VO VLAE 53m2 1 KAT NOV 48 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN 100M2 DEBAR MAALO 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации