Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Top stance vo Centar so dve spalni

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 24 мар. 16:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Шифра 23039
Се издава стан во Центар во близина на Европски Универзитет ма 1 кат со површина од 55 м2 со 2 спални соби, кујна ,дневна, WC, и подрум.Станот е комплетно реновиран со нов мебел.
Цена 280 евра

Тел..071/236-797
Асторија Недвижности

Code 23039
Apartment for rent near Europian University on 1th floor with area of 55 m2 with 2 bedrooms, kitchen, living room, WC, and basement.The apartment is fully equipped with new modern furniture.
Price 280 eur/month

Tel.. 071/236-797
Astoria Real Estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/236-797, 3110-566
Leaflet
Кон почеток