Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Aerodrom

0 МКД

Се продава од: Снежа 08 мар. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Продавам стан во близина на нова железничка станица во зградата на Гет кафе. Зградата е изградена 2005 година.Има еден лифт. Станот е на 5-ти кат во 7-катна зграда.Има добра изолација.Има три спални ,дневна со трпезарија, кујна, купатило, тераса и остава ( шпаиз).Парно од топлификација.Ориентација северозапад-североисток. Има и гаража 26 квадрати.Во непосредна близина има основно училиште. ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
Снежа
075844058
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации