Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID 85M2 J BROZ

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 05 авг. 12:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR G ZID BLOK D GRUEV 75M2 1 200 EUR
STAN VO CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 88M2 943 EUR
CENTAR G ZID BUL K RACIN  91M2 300 EUR
STAN OD 121M2 MLIN BALKAN CENTAR 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 3 soben stan od 85m2 na 11 od 12 kat so parno i lift cena 1150 evra sifra 7382 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
3 SOBEN STAN 63M2 SPROTI KINO VARDAR 0 EUR
PLOSTAD M GORKI 83M2 1 120 EUR
CENTAR G ZID KAJ  PALETE 70M2 1 EUR
DEBAR MAALO 70m2 1 015 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации