Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

DVOSOBEN STAN VO MICURIN

55 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПЕРФЕКТ 09 јул. 13:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ BUNJAKOVEC 450 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:E-112493
Се Продава/Издава двособен стан во Мичурин кај Блаже Коневски,552м2,на 3 кат .Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.
Цена за продажба:55.000евра
Цена за издавање:200евра+ месечни трошоци
Погледете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
  Online
078/262-254 078/262-253
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA TROSOBEN OPREMEN STAN VO KAPISHTEC 500 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 500 ЕУР
SE IZDAVA CHETIRISOBEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN ZA KANCELARII VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
Кон почеток