Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam nov stan na Vodno kompletno namesten

450 ЕУР

Се продава од: Tanka 23 септ. 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Izdavam trosoben stan na Vodno, vednas nad Drzavna bolnica, 80 m2, kompletno namesten
- kat 1/3, vkupno 8 stana
- lift
- garazno mesto
- sopstven solaren panel
Zgradata e izgradena 2014, stanot e opremen so nova kujna, sporet, frizider, mikro pecka, masina za sadovi, LCD TV, ,klima ured, parno na struja, opremena spalna i detska soba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации