Оглас од претпријатие Објавени: јун. 30 2022 08:50

Lux stan vo Centar 115m2 so terasa so bazen

ЕУР

Објавени: јун. 30 08:50
Прегледи: 1770
Stanot se naoga vo neposredna blizina na Soborna crkva so 3 spalni, 3 toaleta, so terasa 104m2 vrz stanot so bazen so prekrasen pogled na celo Skopje. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации