Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 60m2 vo Centar

65 000 ЕУР

75 000 ЕУР

Се продава од: Elena 03 јул. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Prodavam stan na mirna lokacija vo Centar pozadi sobranie. 4sprat od 6 - so lift , 60m2 + podrum , kompletno renoviran ( instalacija , koshulica , nov parket , prozori) . Edna spalna , dnevna , kujna , wc , kupatilo , 2 terasi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации