Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Centar na 1 kat 53m2

57 500 ЕУР

Се продава од: Jasmina 23 септ. 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава убав стан во центар до Бугарска амбасада и оу. Песталоци. Станот е на 1 кат од 5 ката во нова зграда, двособен со пространа дневна, спална - 53м2 и мал балкон од плус 1м2. Ориентиран северозападно во мирно опкружување. Греењето е на струја.
Во станот останува вградената кујна и останатите вградени плакари и елементи.
Jasmina
070266277
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации